TANJU ÖZCAN:3,5 ÇAPULCUYA PABUÇ BIRAKMAYIZ

Bolu Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısında konuşan Tanju Özcan, “Bolu’da son zamanlarda böyle mafyacı gibi hareketlere girişen tipler var. Ben buradan emniyet yetkilerine çağrıda bulunuyorum. Bu tür adamlara göz açtırmamak lazım.Biz böyle 3,5 çapulcuya pabuçta bırakmayız. Ama Bolu’nun huzurunu kaçırmaya kalkarlarsa şimdiden uyarıyorum” dedi.

TANJU ÖZCAN:3,5 ÇAPULCUYA PABUÇ BIRAKMAYIZ

Bolu Belediyesi Kasım ayı birinci meclis toplantısı Tanju Özcan başkanlığında gerçekleşti. Bolu’da son zamanlarda artan silahlı saldırılara ilişkin açıklamalarda bulunan CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kentte yapılan güvenlik toplantılarına davet edilmediğine dikkat çekti.

“BELEDİYE BAŞKANLARINI NİYE ÇAĞIRMAZSINIZ?”
“Ben bu şehrin şehrülemiriyim. Belediye başkanlarını niye çağırmazsın?” diyen Tanju Özcan, “Güvenlik toplantılarına rektör katılıyor. Jandarma komutanı katılıyor, doğru. Emniyet müdürü katılıyor, doğru. Belediye başkanı niye katılmaz. Niye davet edilmez? Bu şehrin şehrülemiriyim ben. Belediye başkanlarını niye çağırmazsın? Böyle bir mantık olabilir mi?”diye konuştu.

PABUÇ BIRAKMAYIZ!
Silahlı saldırıların yakından takip edildiğini ifade eden Tanju Özcan, şunları söyledi:

“Biz yakından takip edip izliyoruz bunları. Birileri Bolu’da gerginlik çıkarmaya çalışıyor. Ben buradan emniyet yetkilerine çağrıda bulunuyorum. Bu tür adamlara göz açtırmamak lazım.Güvenlik toplantıları yapıyor. Güvenlik toplantılarına rektör katılıyor. Jandarma komutanı katılıyor, doğru. Emniyet müdürü katılıyor, doğru. Belediye başkanı niye katılmaz. Niye davet edilmez? Bu şehrin şehrülemiriyim ben. Belediye başkanlarını niye çağırmazsın? Böyle bir mantık olabilir mi?Ben Bolu’nun belediye başkanı olarak belediye meclisinden sesleniyorum. Birileri son zamanlarda mafyacılık oynamaya çalışıyor Bolu’da. Bize bulaşmıyorlar. Bulaşmaları da mümkün değil. Zaten biz böyle 3,5 çapulcuya pabuçta bırakmayız. Ama Bolu’nun huzurunu kaçırmaya kalkarlarsa şimdiden uyarıyorum.”

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2021, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER