TANJU ÖZCAN’DAN KALIN’A: UYUDUN MU?

Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN AKP’li Cumhurbaşkanı R. Tayyip ERDOĞAN’dan randevu alabilmek için Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim KALIN’a ulaşmaya çalıştığını söyledi.

TANJU ÖZCAN’DAN KALIN’A: UYUDUN MU?

Bolu Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı ikinci oturumunda konuşan ve geçtiğimiz haftalarda CHP’den geçici süreliğine ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN AKP’li Cumhurbaşkanı R. Tayyip ERDOĞAN’dan randevu alabilmek için Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim KALIN’a ulaşmak istediğini ifade etti.

ERDOĞAN ile muhakkak görüşmek istediği bir konu olduğunu iddia eden ÖZCAN “Elimde bir numara var, İbrahim KALIN’ın dediler. Aradım açmıyor, gece uyudun mu? diye yazıyorum dönmüyor. Ben nasıl randevu alacağım Sayın Cumhurbaşkanı’ndan” dedi.

AKP sıralarına yönelerek ERDOĞAN’ın numarasını isteyen ÖZCAN “Varsa ver ben arayayım sürekli taciz edeyim. Muhakkak görüşmem lazım konu önemli arkadaşlar. Rahatsız edeyim.” şeklinde konuştu.

ÖZCAN: ‘LAFLARIZ’

AKP’li Cumhurbaşkanı ERDOĞAN ile 6’lı masayı da konuşabileceğini söyleyip, randevu için gerekirse Rusya Devlet Başkanı PUTİN’e de mektup yazabileceğini söyleyen ÖZCAN “laflarız” dedi.

“Bir gece Sarayın kapısını çalacağım. Bir gece ansızın gideceğim Tanrı misafiriyim diyeceğim. Sayın Cumhurbaşkanım, kapıda bırakmaz herhalde. Ya orada polis beni alacak içeri atacak, ya gidip görüşeceğim. Bir gece ansızın sarayın kapısına gelebilirim. “ diye konuşan Bolu Belediye Başkanı ÖZCAN, AKP’li Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’dan randevu alabilirse altılı masa hakkında da konuşabileceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2022, 22:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER