TANJU ÖZCAN,HABERTÜRK'E KONUK OLACAK

Yabancılara ilişkin ayrımcı uygulamaları ile adından söz ettiren CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sarayın sözcüsü Nagehan Alçı, Sevilay Yılman,Nihal Bengisu Karaca ve Ekonomi Müdürü Ebru Baki'nin HaberTürk’te konuğu olacak.

TANJU ÖZCAN,HABERTÜRK'E KONUK OLACAK

Bolu Belediye Başkanlığına seçildiği ilk günden itibaren yabancılara ilişkin ırkçı uygulamaları ile gündeme gelen Tanju Özcan, HaberTürk’te izleyicilerle buluşacak.

HaberTürk yazarları Nagehan Alçı, Sevilay Yılman ve Nihal Bengisu Karaca ile HaberTürk Tv ekonomi müdürü Ebru Baki'nin sorularını yanıtlayacak. Pazar Günü saat 20.00’de başlayacak olan programda Özcan, sığınmacılara yönelik söylemler ve genel siyaset konuları tartışılacak.

HaberTürk yazarı Nagehan Alçı, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın çocuğu olmadığını söyleyerek kendisinden yardım isteyen kadınla ilgili olarak anlattığı "anı"ya tepki gösterirken, "Midem bulandı. Bir kadın olarak çok öfkelendim. İsyan ettim" ve Bolu’da yaşayan yabancı uyrukluların su ve katı atık vergisi ücretlerine 10 kat zam yapacağını söyleyen CHP'li belediye başkanı Tanju Özcan'a "CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan gibilere inat “kardeşlerimiz” diyorum. Göçmenlere her gün ırkçı nefret kusanlar iyi okusun. Göçmenler kardeşimiz. 2020’lerde de birçoğu yurttaşımız olacak" demişti.

Tanju Özcan'ın Nagehan Alçı'ya cevabı ise şötle:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER