TANJU ÖZCAN,KAMURAN ALAGÖZOĞLU'NUN DÜKKANINI MÜHÜRLEDİ!

Bolu’da uzun süredir faaliyet yürüten Nasip Gıda isimli iş yeri, ruhsatı olmadığı gerekçesi Bolu Belediyesi zabıta ekiplerince mühürlendi.

TANJU ÖZCAN,KAMURAN ALAGÖZOĞLU'NUN DÜKKANINI MÜHÜRLEDİ!

Bolunun Sesi Gazetesi’nin sahibi Kamuran Alagözoğlu’nun uzun süredir işlettiği ve ruhsat için başvuruda bulunduğu Nasip Gıda isimli iş yerinin mühürlenmesi için Bolu Belediyesi tarafından zabıta ekipleri gönderildi.

//www.bolununsesi.com/ isimli sitede yer alan haberde, “Belediye Başkanlığı makamının gücünü kullanarak Gazetemizi susturmaya yönelik fiili eylemlere başlayan Tanju Özcan, bu kez belediye zabıtaları ile tebligat göndererek dükkanımızı mühürletiyor. Kendisini ve Bolu’yu tüm Türkiye’ye rezil eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, eleştiriler karşısında makamının gücünü kullanma yoluna giderek, yine yanlış üstüne yanlış yapmaya devam ediyor” denildi.

Söz konusu haberin devamı şöyle:

“KAFELERİN BELEDİYEYE 10 MİLYON LİRA BORCU VAR
Senelerdir iş yeri açma ruhsatı bulunmayan Başkan’ın kendi eşine ait 14 Burda AVM’deki Meral Özcan’ın annesinin üzerine olan FORTUNE isimli dükkan başta olmak üzere, birçok kafe ve işyerinin değil iş yeri açma ruhsatı, iskan ruhsatlarının bile olmadığının altını çizen Gazetemiz Sahibi Kamuran Alagözoğlu, “Bolu’da bir kafe 11 yıldan beri Belediye’ye 1 kuruş kira ödemediği gibi, 3 milyon lira borcu olduğu halde, başkan bütün bunlara göz yumarak sözleşmesini yeniliyor. Kafe sahibi yetmedi Belediyenin gözüne sokarak parkın içine kaçak bina inşa ediyor. Vali evinin karşısındaki kafe de aynı şekilde kira falan ödemediği gibi, yine belediyenin gözüne soka soka parkın içine kaçak bina yapıyor. Bunların ne iskan ruhsatı ne de işyeri açma ruhsatları bulunuyor. Bolu’da kafelerin Belediye’ye en az 10 milyon lira batak borçları olduğu halde, başkan çıkmış “Ben Bolu halkının bir kuruşunu kimseye yedirmem” diye yalan söylüyor ve görevi kötüye kullanmak suçunu işlemek pahasına bunların hepsine göz yumuyor.

TEBLİGATTAN 2 SAAT SONRA DÜKKAN MÜHÜRLENİR Mİ?
Ben ise şu ana kadar işyeri açma ruhsatı için müracaatımı yapmış ve evrakları Zabıta Müdürlüğü’ne teslim etmiş bulunuyorum. Sadece 1 evrak eksik olmasına ve bu evrağın tamamlanması için süre verilmiş olmama rağmen, şahsıma ait Nasip Gıda isimli iş yerime bugün saat 14’te gelen zabıta ekipleri, mühürleme tebligatı bırakarak 2 saat sonra saat 16’da gelip dükkanı mühürleyeceklerini belirttiler.

BOLU YANLIŞ ADAMI SEÇTİ
Seçildiği ilk günlerde bile, "Bolu yanlış adamı seçti" demekten kendimi alamamıştım. Benim 15 M2’lik dükkanımı mühürleterek benden intikam alma peşinde olan bir şahsiyet olan Belediye Başkanı Tanju Özcan hakkında baştan beri yanılmadığımı görerek kendi kendimle gurur duyuyorum. 20 yıldan beri Bolu’da bütün gazeteci geçinenler belediyenin kasasından her yıl 1 milyon liranın üzerinde para hortumlarken, 30 yıllık BolununSesi Gazetesi sahibi olarak belediyeden 1 kuruş para almadım. Eski başkan ve şimdiki başkan gibi insanlara da muhalif olarak gazetecilik hayatımı sürdürdüğüm, hapse bile girdiğim için de kendimle gurur duyuyorum."

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2021, 15:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 1 yıl Önce

sende gazetecilik (sözde) gücünü kullanmaya çalışıyorsun .şimdiye kadar niye ruhsatsız çalışıyorsun tabi dokununca ciyaklarım bu şekilde yırtarım .hadi oradan.

adıbelli
adıbelli - 13 ay Önce

Bu güne kadar neden ruhsat almadın da kendini dükkanını bu işlere alet ettin. Sen adamın hakkında atıp tutarken adam armut mu toplayacak o da senin üstüne yürüyecek

SIRADAKİ HABER