TKP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

Türkiye Komünist Partisi Bolu Milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında Bolu Barosu ve TMMOB Bolu İl Koordinasyon Kurulu’na ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlere TKP Bolu Milletvekili adayları Azize Ergün, Serpil Yaman, Merkez Komite üyesi Tuğçe Sezen Gedik, İl Başkanı Davud Ergün ve parti üyeleri katıldı.

TKP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

Ziyaretlerde toplumsal meselelerin yanında meslek odalarının sorunları ve AKP iktidarının meslek odaları üzerinde oluşturduğu baskı ve yıldırma politikası üzerine konuşulurken, milletvekili adayları ülkede liyakatı ve bilimi öncelemeyen hatta her gün bilim adamlarına hakaret eden, hukuk tanımayan bir iktidar ile yüz yüze kaldığının altını çizdi.

Sıcak bir sohbet ortamında süren ziyaretler karşılıklı dayanışma mesajlarıyla son buldu.

Konuyla ilgili konuşan TKP Bolu Milletvekili Adayları Azize Ergün ve Serpil Yaman “TKP’nin hem tüm ülkede hem de Bolu’da ki adayları emekçi ve halkın içinden adaylardır. Bizler bugün ülkemizin geldiği durumu değiştirmek istiyoruz. Bu düzenin emekçilere ve halka vereceği bir şey kalmamıştır. Biz emekçiler bu noktada ülkemizin geleceğini değiştirmek için inisiyatif almış bulunmaktayız. Emekçi halkın siyasetten uzak kalması bu düzenin devamını güçlendiren bir şeydir. O yüzdendir ki emekçiler siyasetin tam da içinde olmalılar ve bu düzeni değiştirmek el ele vermelidirler. Bu sebeple emekçileri ve bu düzenden şikayeti olan tüm yurttaşlarımızı yurtseverlere, komünistlere destek vermesini istiyoruz. Son olarak ziyaretlerimizde; Değerli oda başkalarına ve değerli yönetim kurullarına misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandılar.

#1ERDOĞANGİTSİNDİYE1OYTKPYE

#OYLARTKPYE

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER