TKP’DEN SENDİKA VE ODALARA ZİYARET

Türkiye Komünist Partisi Bolu İl Örgütü, milletvekili adayları ve Merkez Komitesi üyesi ile beraber yaklaşan 14 Mayıs seçimleri nedeniyle emek ve meslek örgütlerine çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

TKP’DEN SENDİKA VE ODALARA ZİYARET

TKP Bolu milletvekili adayları Azize Ergün, Serpil Yaman ve Merkez Komitesi üyesi Tuğçe Sezen Gedik ile beraber Eğitim Sen Bolu Şubesi Başkanlığı ve Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanlığına seçim çalışmaları kapsamında ziyaret gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen ziyaretler hakkında konuşan TKP Bolu il Başkanı Davud Ergün “Öncelikle Sendika ve Oda yönetimlerine nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz. Ülkemizin içinde bulunduğu siyasi, ekonomik ve sosyal meselelerde görüş alışverişinde bulunduk. Halkımızın her geçen gün biraz daha yoksullaştığı, kadın haklarının tartışıldığı!, emekçilerin sorunlarının konuşulmadığı bir seçim ortamında, TKP’nin bütün adaylarının halkın içinden emekçiler olduğu dile getirildi. Görüşmelerde; halkımıza dayatılan 2 yolun dışında bir üçüncü yolun olduğu ve bunu önümüzdeki seçimlerde ve sonrasında komünistlere büyük görevler düştüğü vurgulandı. Halkımızı seçeneksiz bırakmayacağımızın sözünü verdik.” ifadelerini kullandı.

Ergün “Son olarak; ülkemize gerçek anlamda eşitliği, özgürlüğü, laikliği getirecek olan işçi sınıfının iktidarı olduğu ve buna öncülük edecek olanın komünistler olduğu söyledik.” dedi.

#TKP GELİR HER ŞEY DEĞİŞİR

#1OYERDOĞANGİTSİNDİYE1OYTKPYE

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2023, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER