VALİ ÜMİT'TEN ELEŞTİRİYE YANIT:İŞ VERENİNİZLE GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ!

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitime ara verilmesini talep eden bir twitter kullanıcısının "Özel sektörde çalışanlar insan değil mi sayın valim" eleştirisine Bolu Vali Ümit, "İş vereninizle görüşebilirsiniz.selamlar" yanıtını verdi.

VALİ ÜMİT'TEN ELEŞTİRİYE YANIT:İŞ VERENİNİZLE GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ!

Haber: Ahin ASLAN

Bolu’da özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çalışan vatandaşlar,
özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitime ara verilmesini ve merkezlerde çalışan engelli ve hamilelerin idari izinli olması talebiyle sosyal medya hesaplarından Vali Ahmet Ümit’e seslendi.

Bolu Valisi Ahmet Ümit sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Meteorolojik verilere göre olumsuz hava koşulları devam edeceğinden ilimiz genelinde 26-27-28 Ocak 2022 günlerinde 3 (üç) gün süreyle; Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin idari izinli sayılmaları, uygun görülmüştür”ifadelerine yer verdi.

Vali Ümit’in paylaşımına yorum yapan vatandaşlar özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitime ara verilmesini ve merkezlerde çalışan engelli ve hamilelerin idari izinli olmasını talep etti.

Özel sektörde çalışanlar insan değil mi sayın valimyorumunu yapan @bettt144 isimli kullanıcıya yanıt veren Bolu Valisi Ahmet Ümit, “ İş vereninizle görüşebilirsiniz.selamlar” dedi.

İstanbul'da yaşana  kar yağışının ardından İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararınca özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde 24-25 Ocak tarihlerinde 2 gün süreyle eğitime ara verildiğini duyurmuştu. Bolu Valisi Ahmet Ümit'in kar yağışı tipi ve buzlanmaya rağmen özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri için de idari tatil izni vermemesi dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2022, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER