BOLU KADIN PLATFORMU,8 MART PROGRAMINI AÇIKLADI

Bolu Kadın Platformu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Haftası Bolu programını açıkladı. Söyleşiden, film gösterimine kadar pek çok etkinliğin yer aldığı program 4 Mart Cuma günü başlayacak.

BOLU KADIN PLATFORMU,8 MART PROGRAMINI AÇIKLADI

Bolu Kadın Platformu, 8 Mart Kadınların Uluslararası Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü programını açıkladı.

Program Eğitim Sen Bolu Şube binasında 4 Mart Cuma günü Bolu Barosu Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Bengü Akşemsettinoğlu ve Avukat Kübra Başarır ile 'Medeni Kanun ve Nafaka' söyleşisi ile başlayacak.

Ardından 5 Mart Cumartesi günü saat 13.00'te Yazar Onur Bütün ile çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek olan 'Feminist Okumalar' atölyesi, 6 Mart Pazar günü saat 14.00'te Eğitim Sen Bolu Şubesi'nde 'Diren' fim gösterimi,7 Mart Pazartesi günü saat 13.00-18.00 arası Kardelen Meydanında İstanbul Sözleşmesi ve Medeni Kanun Broşür standı kurulacak.

Son olarak 8 Mart Salı günü, '8 Mart Kadınların Uluslararası Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü' Yürüyüşü düzenlenecek. Saat 17.30'da İzzet Baysal Anıtı önünden başlayarak Kardelen Meydanına(Valilik önü) son bulacak olan yürüyüşün ardından küçük çaplı konser verilecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2022, 22:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER