BATIKAF 2022 KAPSAMINDA GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ETKİNLİKLERİ

BATIKAF 2022 KAPSAMINDA GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ETKİNLİKLERİ

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin koordinatörlüğünde ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) ev sahipliğinde 2020 yılında gerçekleştirilmesi planlanan ancak pandemi nedeniyle ertelenen Batı Karadeniz Kariyer Fuarı (BATIKAF) 25 Mart tarihinde başladı.

16 paydaş Üniversitenin katkı ve katılımıyla Batı Karadeniz Bölgesinde ilk kez gerçekleştirilecek olan Gölköy yerleşkesinde, Kongre ve Kültür merkeziyle birlikte fakültelerin salon, amfi ve atölyelerinde gerçekleştirilecek.

BATIKAF Etkinlikleri kapsamında 16 Üniversiteden akademisyenlerin katıldığı Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Galerisinde düzenlenen karma sergide toplumcu,eleştirel ve gerçekçi anlayışla resimlerini şekillendiren Prof. Dr. Mahmut Öztürk’ün 2 adet çalışmasıda yerini aldı.

“Yetenek Her Yerde” temasıyla, Üniversite öğrencileri ve mezunlarımızı kamu ve özel sektör kurumlarıyla buluşturarak, meslekler hakkında ayrıntılı bilgi edinme, kariyer planlamalarına yön verme, girişimcilik hakkında fikir alışverişinde bulunma, işverenler, üniversite öğrencileri ve mezunlarıyla iletişim kurma, staj ve iş olanakları sağlama imkânı bulacak.

Fuar kapsamında, iki günlük zaman dilimi içerisinde yoğun birçok etkinlik gerçekleştirilecektir. Panel, söyleşi, konferans, mesleki gelişim seminer ve uygulamaları, atölye etkinlik eğitimleriyle, ilgi ve becerilerinize uygun size kariyer imkânı sağlayacak programlara katılabilecek.

Güzel Sanatlar Fakültesi olarak gerçekleştirilecek olan bir çok atölye etkinliğine ve diğerlerine https://www.yetenekkapisi.org linkinden müracaat ederek Batı Karadeniz Kariyer Fuarından etkinliklerden seçebilir. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan BATIKAF fuar, program ve detaylara  //batikaf.ibu.edu.tr linkimizden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER