KİTAPSEVERLERE DUYURULUR! ANKA KİTAP KAFE'DE SÖYLEŞİYE DAVETLİSİNİZ!

Yayıncılar Kooperatifi (YAYKOOP) üyesi olan ve LİS Yayınevi’nden ilk kitabını yayınlayan Nazif Çiftçi, 11 Temmuz Pazar Günü Saat 15.00’te YAYKOOP Bolu İl Temsilciliği Anka Kitap Kafe’de kitapseverlerle buluşuyor.

KİTAPSEVERLERE DUYURULUR! ANKA KİTAP KAFE'DE SÖYLEŞİYE DAVETLİSİNİZ!

‘Bir Salıncakta Yaşamak’ isimli öykü kitabının yazarı Nazif Çiftçi, 11 Temmuz Pazar Günü Saat 15.00’te Anka Kitap Kafe’de imza ve söyleşi etkinliğine katılacak.

Bolu merkez Aktaş Mahallesi Taşhancılar Caddesi No:12’de gerçekleşecek olan etkinliğin moderatörlüğünü Rıdvan Gencer yapacak. Söyleşiye Bolu’da bulunan tüm kitapseverler davetlidir.

“Merhaba Mihriban,

Bir ben bilirim, birde sen; Ne çekti şu “Merhaba” ikimizden.

Kimi çocuk sevinci taşırdı, kimi hasret, kimi sevda, kimi gurur, kimi kıskançlık, kimi tutku, kimi gözyaşı ve daha birçok kimi…

Hepsi birbirinden güzel ve kıymetliydi. Ama bu seferki hepsinin piri olacak. Öyle der içim. İçim ki bir atom çekirdeği olmuş, durmadan parçalanır, darmadağın olur, bir bütünken dışım.” (‘Bir Salıncakta Yaşamak’ öykü kitabında Mihriban’a Mektup isimli öyküsünde bir alıntı, Sayfa 57)

NAZİF ÇİFTÇİ KİMDİR?       

1991 yılında Aydınlı Köyü’nde dünyaya geldi. İlk, orta ve liseyi üç farklı okulda tamamladı. İlk olarak Mustafa Kemalpaşa Üniversite Kamu Yönetimi bölümünü kazandı. Ardından Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne yatay geçiş yapmıştır. Buradan mezun olan Çiftçi, bulunduğu üniversitenin Siyaset Bilimi dalında yüksek lisans yapmaya hak kazanmıştır. Halihazır da Bolu’da Grafik Tasarım bölümünü okumaktadır. ‘Bir salıncakta yaşamak’ isimli ilk öykü kitabı LİS Yayınevi’nden çıkmıştır.  Aynı zamanda annesi ve iki kız kardeşi ile beraber Bolu’da yaşamını sürdürmektedir.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2021, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER