AKP'DEN TANJU ÖZCAN'A TEPKİ:LANETLİYORUZ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın belediye meclisi toplantısında AKP'li bir kadın belediye meclis üyesine "Bana niye el sallıyorsunuz, ben evli barklı adamım ayıp oluyor" sözleri tepki topladı. AKP Sözcüsü Ömer Çelik, "Tanju Özcan'ın kadın meclis üyemize dönük ahlaksız ve çirkin ifadelerini lanetliyoruz" dedi.

AKP'DEN TANJU ÖZCAN'A TEPKİ:LANETLİYORUZ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Mayıs ayı meclis toplantısında bir maddenin oylanması sırasında elini kaldıran kadın meclis üyesine, "Red olarak kabul ediyorum. Bana niye el sallıyorsunuz, ben evli barklı adamım ayıp oluyor" dedi.

Kısa sürede tepki toplayan Özcan'a AKP'den de tepki geldi.

AKP Sözcüsü Çelik, CHP'li Bolu Belediye Başkanı Özcan'ın AKP'li kadın belediye meclis üyesine yönelik sözleri için, "Ahlaksız ve çirkin ifadelerini lanetliyoruz. Siyasi ve hukuki olarak gereğini yapacağız" dedi.

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın AKP'li kadın belediye meclis üyesine yönelik sözlerine tepki gösterdi.

Sosyal medyadan açıklama yapan Çelik, "Tanju Özcan'ın kadın meclis üyemize dönük ahlaksız ve çirkin ifadelerini lanetliyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2022, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER