AİBÜ'DE GÖZ DOKTORUNA SALDIRI!

AİBÜ'DE GÖZ DOKTORUNA SALDIRI!

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktor Emre Bilgin,eşini göz muayenesi için hastaneye getiren Y.D.E.'nin saldırısına uğradı.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Y.E.D., eşini göz muayenesi için hastaneye getirdi. Y.D.E. eşiyle ilgilenilmediğini iddia ederek, Asistan Doktor Emre Bilgin’e saldırdı.Saldırının ardından yüzüne aldığı darbelerle yaralanan Bilgin, meslektaşları tarafından tedavi altına alındı. Doktoru yaralayan Y.E.D. polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

“HASTALARIMIZ DA MAĞDUR OLDU”
Saldırıya uğrayan Emre Bilgin burnunun kırıldığını, şikayetçi olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Şahıs ve şahsın yanındaki kadın, daha önce hemşire hanımlara hakaret etti. Parasını biz veriyoruz. Bizi muayene edeceksiniz diye konuştu. Sırasını beklemeden, diğer hastalara da saygı göstermediler. Diğer hastalar da rahatsız oldu. Daha sonra hastanenin güvenlikleri hastayı çıkarırken kadın hala Parasını biz veriyoruz, bakacaksınız tabi dedi.

Ben de o sırada Buyurun dışarıya çıkar mısınız? dedim. O esnada kadının yanındaki erkek şahıs bana vurdu. Burnuma yumruk attı. Burnumda kırık var. İstirahat raporu aldım. Diğer hastalarımız da mağdur oldu bu durumdan. Biz de şikayetçi olduk. ‘Beyaz kod’ verdik.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER