HASTANE MÜDÜR YARDIMCISI, SAĞLIK ÇALIŞANINI DARP ETTİ!

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli bir sağlık çalışanı, İzzet Baysal Devlet Hastanesi’nde görevli müdür yardımcısı tarafından darp edildiği iddia edildi.

HASTANE MÜDÜR YARDIMCISI, SAĞLIK ÇALIŞANINI DARP ETTİ!

Sağlık çalışanlarına şiddet bitmiyor. Geçtiğimiz günlerde Abnat İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde geçtiğimiz günlerde hasta yakını tarafından darp edilen göz doktorunun ardından bu kez de hastane müdürü, bir sağlık çalışanını darp etti.

İddiaya göre öğle saatlerinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, sağlık çalışanı olarak görev yapan Nadir K. ile hastanede görevli olan Durdu A. isimli hemşire arasında evrak konusunda tartışma yaşandı.

İzzet Baysal Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Ali A.’nın da tartışmaya dahil olmasıyla tartışma kavgaya dönüştü. Kavgada Nadir K., Ali A. tarafından darp edildi. Hastane polisi ve özel güvenlik görevlilerinin müdahalesi ile kavga sonlandırıldı. Müdür Yardımcısı Ali A. hakkında idari ve adli soruşturma başlatıldı. Ali A. ifadesi alınmak üzere Bahçelievler Polis Merkezine götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER