AKP'Lİ FEHMİ KÜPÇÜ,MUHTARLARLA TOPLANTIDA 'KÜPLERE BİNDİ'

Mengen'de muhtarlarla bir araya gelen AKP Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, mahallesindeki sorunu anlatan bir muhtarı, “Bu bir siyasi toplantı değil" diyerek tersledi.

Bolu’da esnaf ve vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek isteyen AKP Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, AKP Bolu Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, MHP Mengen ilçe başkanı ile AKP Mengen ilçe başkanı Mengen’de muhtarlarla bir araya geldi.

Bolu Hakimiyet TV'de yer alan videoda Mengen Kaymakamı Ekrem Ender Ergün, “İlçemizdeki ihtiyaçları talepleri, istekleri yerinde görüp, alıp, yardımcı olmak için buraya kadar geldiler. Kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Özellikler siz muhtarlarımızı çağırdık. Bir istişare toplantısı yapalım dedik. Hem ben hem vekillerimiz taleplerinizi alalım” dedi.

Kaymakam Ergün’ün konuşmalarının ardından taleplerini dile getirmek isteyen bir muhtar, "2017 senesinde görüşmüştük sizinle elektrik konusunda. 2019 yılında yapılacağını söylemiştiniz. Ben de o kadar ömrümün olup olmadığını bilmiyorum demiştim. 2022 oldu. Ama herhangi bir yatırım olmadı. Yeni yazdığım yazıda da bana gelen cevap 2022 yılında da herhangi bir yatırım söz konusu değil" dedi.

AKP'li Fehmi Küpçü ise "Bu bir siyasi toplantı değil. Biz bölgenin insanıyız, seçilmişleriyiz, devlet burada mülki idare amirleriyle beraber. MHP ilçe başkanımız var, AK Parti ilçe başkanımız var, Sivil Toplum Örgütleriyle beraber bugün derdimiz, muradımız istişare edelim" diyerek muhtarı azarladığı görüldü.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2022, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER