AKP'Lİ İSİMLERDEN TANJU ÖZCAN'A ÖVGÜ!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İngiliz ve ABD büyükelçileri ile görüşmesi konusunda tepkisini dile getiren Tanju Özcan'a, Savcı Sayan ve İbrahim Melih Gökçek'ten övgü mesajı gecikmedi.

AKP'Lİ İSİMLERDEN TANJU ÖZCAN'A ÖVGÜ!

Geçtiğimiz günlerde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu hedef alan ve İngiliz ve ABD büyükelçileri ile görüşmesi konusunda eleştiride bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a AKP'li isimlerde destek geldi. Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, "Benim kapımdan bir tek Amerikalı geçemeyecek" şeklinde konuşan Özcan'a, "Sizi samimiyetimle alkışlıyorum" Ankara Büyükşehir Belediye başkanı iken yaptığı yolsuzluklarla gündemden düşmeyen İbrahim Melih Gökçek ise, "Tanju Özcan Ekrem İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş Ve Meral Akşener’i Duman Etmiş" ifadelerine yer verdi.

"SANA ÇOK BÜYÜK EMEKLERİM OLMUŞTUR"
Kapısından tek bir Amerikalı yetkilinin giremeyeceğini söyleyen Özcan'ın, "Kimin kiminle görüşeceğine ben karar veremem. Bu ülke üzerine emperyal planlar kuran, 12 Eylül’ü gerçekleştiren, 15 Tammuz darbe girişimini gerçekleştiren, PKK denilen terör örgütünü kuran ve hala yardım etmeye devam eden, FETÖ terör örgütünü kuran, şimdi de sığınmacı istilasıyla ülkeyi karıştırmaya çalışan Amerika; bu taktiklerinden vazgeçmediği sürece benim kapımdan bir tek Amerikalı yetkili giremez." ifadelerini kullanması üzerine, AKP'li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'dan meslektaşına tebrik paylaşımı geldi. 

Sosyal medya hesabında Özcan'ı kutlayan Sayan, "Bolu belediye başkanı Sayın Tanju Özcan’ı samimiyetle alkışlıyorum…Tanju bey 2009’da sana çok büyük emeklerim olmuştu. Bu konuşmanızdan dolayı bu mübarek gecede haklarımı sana helal ediyorum. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır.. Not göçmenler konusunda ki ırkçılığın hariç" ifadelerini kullandı.

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Ekrem İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş Ve Meral Akşener’i Duman Etmiş… Tanju’yu Partiden Attırırlarsa Şaşmayın…" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2022, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER