AKP'Lİ VEKİLDEN TANJU ÖZCAN'A SORULAR!

AKP Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın “Cumhuriyet Bahçesi” yapacağını iddia ettiği 378 bin m2 arazinin 96 bin 286 m2’ sini 90 milyon lira bedel ile satılmasına tepki gösterdi.

AKP'Lİ VEKİLDEN TANJU ÖZCAN'A SORULAR!

Bolu Belediyesi, “Cumhuriyet Bahçesi” yapacağını iddia ettiği 378 bin m2 arazinin 96 bin 286 m2’ sini 90 milyon lira bedel ve 12 ay vade ile sattı. Arazinin ihalesi, 30 Temmuz 2021 tarihinde Bolu Belediyesi Toplantı Salonu'nda gerçekleşti.

AKP, BOLU’DA MUHALEFET OLMAKTAN ÇOK UZAK
Belediyenin Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ihale, cumhur ittifakından kimlerin katıldığı henüz bilinmezken AKP-MHP grubunun Bolu’da muhalefet olmaktan uzak olması dikkat çekti.AKP’Lİ AYDIN’DAN ÖZCAN’A SORU
Konuya ilişkin Tanju Özcan’dan herhangi bir açıklama yapılmazken AKP Bolu Milletvekili Arzu Aydın, sosyal medya hesabı üzerinden Tanju Özcan’a bazı sorular yöneltti.

Tanju Özcan’a “Malum şahıs, sana da görevini hatırlatalım” diyen Aydın, “Devlet gereğini yapıyor. Devlet görevini yapıyor. Herkes kendine düşeni yapmalı. Malum şahıs, sana da görevini hatırlatalım: Örneğin; Karacasu yolundaki Bolu'nun fidanlık arazisini kime, ne zaman, ne kadar paraya, ne için sattın, onu açıklayarak başlayabilirsin” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2021, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER