ALAADDİN Y. PİYASAYA ÇIKTI

Bolu Belediyesi’nin 15 yıllık AKP’li eski başkanı Alaaddin Y., bir süredir devam eden sessizliğini bozarak kendisinden pek farkı olmayan CHP’li Tanju Özcan’ın eleştirilerine yanıt vererek, “Tenekecilikle kendi zamanını geçiremezsin. İcraata gideceksin, netice alacaksın” ifadelerini kullandı.

ALAADDİN Y. PİYASAYA ÇIKTI

Bolu Belediye başkanlığı koltuğunu CHP’li Tanju Özcan’a kaptıran AKP’li Alaaddin Y., sessizliğini bozarak piyasaya çıktı. Bolu Belediye başkanlığına seçilen Tanju Özcan, Bolu’da alt yapıda ve üst yapıda yaşanan aksamaların sorumlusunun izinden gittiği AKP’li Alaaddin Y.’ı suçlamaya devam ediyor. Tanju Özcan’ın eleştirilerine uzun süredir yanıtsız kalan AKP’li Alaaddin Y. ise nihayetinde sessizliğini bozdu.

“TENEKECİLİKLE KENDİ ZAMANINI GEÇİREMEZSİN”
CHP’li Tanju Özcan’ın kentte yaşanan su taşkınlarının tek suçlusunun Alaaddin Y. olduğunu belirtmesi üzerine AKP’li Y., https://interbolutv.com/ ‘a açıklamalarda bulunarak “Ben Bolu aşığıyım, laf ebesi de değilim. Kendi dönemini bitiriyor. Tenekecilikle kendi zamanını geçiremezsin. İcraata gideceksin, netice alacaksın”dedi.

“KANAL ÜSTÜNÜN KAPATILMASI BİZİM PROJEMİZDİ”
Tanju Özcan ile bir diyaloğa girmek gibi bir niyeti olmadığını ifade eden AKP’li Alaaddin Y., “O işine baksın. Bir iş yapsın ki Bolu kazansın. Benimle atışmasına gerek yok. Kendi dönemini bitiriyor. Tenekecilikle kendi zamanını geçiremezsin. İcraata gideceksin, netice alacaksın. Hala Alaaddin Yılmaz diyor. Alaaddin Yılmaz yok, nerede? Yaylada kafasını dinliyor. Ben 15 yılımı alt yapıya verdim. Alt yapı olarak yaptığım açıklamalar var. Onların tamamının altına imzamı atarım. Bir tane eksik yoktur. O söylediklerimin tamamı doğru ve gerçektir. Ben inşaat mühendisiyim, uzmanlığım su üzerine. Belediye başkanıyken hangi su baskınını gördünüz? İşler daha bitmemişti. Gölköy’den çıkan boru şuan çok fazla gelen suyun boşaltımı için kullanıyor mu? Bilmiyorum. Kanal üstünü kapatıyorlar, bu proje bizimdi, başlangıcı da bizimdi. Ama biz bunu DSİ’ye yaptıracaktık, şuan kendileri yapıyorlar. Aslında her şey tamamdı. Ama onun üzerinde yağmur suyu ile ilgili ve su oyunlarıyla ilgili bir proje vardı. Ben Belediye Başkanıyken alt yapının filmini çekecek, inceleyecek komplike bir makine almıştım. Bu makinenin hem pis su atıklarını hem yağmur suyunun tamamını temizlemesi lazım” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2021, 13:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

bolu 15 sene önce köydü boluyu bolu yapan alletin başkan oldu ama son bir sene içinde alletin başkan insanlarla dalga geçmeye başladı aynı şey benimde başıma geldi yinede yaptı Allah razı olsun

SIRADAKİ HABER