GAZETECİ İMDAT ASLAN: FETÖ İTİRAFÇISININ İŞLETMESİNE KAYYUM MU ATANACAK?

Araştırmacı gazeteci İmdat Aslan, FETÖ’den cezası onanacak son süreçte itirafçı olacağını söyleyen ve Bolu sermayesini elinde bulunduran Abdullah ONUR’un Bolu 2.Ağır Ceza Mahkemesinde görülecek davada müdahil olmak için Mahkeme Başkanlığına yazılı talepte bulundu.

GAZETECİ İMDAT ASLAN: FETÖ İTİRAFÇISININ İŞLETMESİNE KAYYUM MU ATANACAK?

Araştırmacı gazeteci kimliği ile FETÖ/PDY üzerine 2008 yılından beri yaptığı araştırmaları tespitlerini ve çarpıcı analizlerini Bolu’dan ve Ulusal basından yaptığı yazılı ve görsel yayınlarla ilgili resmi kurumlar yanında bütün Türkiye ile paylaşan İmdat Aslan FETÖ/PDY’den zarar gören kimliği ile FETÖ’den cezası onanacak son süreçte itirafçı olacağını söyleyen ve Bolu sermayesini elinde bulunduran Abdullah ONUR’un Bolu 2.Ağır Ceza Mahkemesinde görülecek davada müdahil olmak için  13.07. 2021 tarihinde Mahkeme Başkanlığına yazılı talepte bulundu.

FETÖ /PDY YAPILANMASINI 2008’DEN BERİ DEŞİFRE EDİYOR…
Bolu’da 2014 yılında Bolu Emniyet Müdürlüğü  tarafından FETÖ/PDY ile ilgili ilk fezlekeler hazırlanırken araştırmalarına, köşe yazılarına ,Abant TV ‘de 138 bölüm boyunca FETÖ yapılanmasını ve mücadele sürecindeki zaafları kamuoyunu bilgilendirme amaçlı deşifre eden ve yazılı beyanlarına başvurularak FETÖ/PDY Bolu çatı davasının görüldüğü süreçte  Bolu Ağır Ceza Mahkeme heyetine 1.5 saat Bolu ve Türkiye genelindeki 2008 tarihinden başlayan FETÖ/PDY yapılanması hakkında bilgi veren İmdat ASLAN  bu sefer Bolu’daki FETÖ Çatı davasında  ceza alan Abdullah ONUR’un itirafçı olacağının Bolu basınında haber olmasının ardından davanın görüleceği Bolu 2.Ağır Ceza Mahkemesine başvurarak FETÖ/PYD’den  zarar gören sıfatı ile müşteki olmak talebinde bulundu.

DÜN BENİ FETÖCÜ YAPMAK İSTİYORLAR DİYE ŞİKAYETÇİYDİ BUGÜN FETÖ İTİRAFÇISI!
Aslan, başvuru dilekçesinin özünde dün kendisini FETÖ’ cü YAPMAK İÇİN UĞRAŞIYORLAR DİYE ŞAHSIMI İŞBİRLİKÇİLERİYLE BİRLİKTE KUMPASLAR KURARAK ŞİKAYET EDEN ABDULLAH ONUR gelinen süreçte FETÖ itirafçısı oluverdi…!

İTİRAFÇI; DÖRT YIL TUTUKSUZ YARGILANDI! İNKAR ETTİ! CEZA ALACAĞINI ANLAYINCA  İTİRAFÇI OLDU…!
Konu ile ilgili  sorulara cevap veren ASLAN;FETÖ yapılanmasını analitik düşünemeyen ve fikr-i takibini yapamayan hiçbir güç bu örgüt ile mücadelede istenilen başarıyı sağlayamaz.

Dolaysıyla düşünmek gerekir;

  • Kim/kimler/hangi güç/hangi amaç doğrultusunda  Abdullah ONUR’un bu süreçte itirafçı olmasını istedi?
  • Şimdiye kadar neden ısrarla FETÖ ile bağım yok dedi?
  • Sosyal medyada ve sosyal hayatta bu itirafçının zenginliği gölgesinde keyf süren ve Abdullah ONUR’un FETÖ ile bağı yok diyenler kimlerdi?
  • Dışarıdan tutuksuz yargılandığı sürede kamuda henüz ortaya çıkmayan KRİPTO FETÖ militanlarının desteği ile Bolu’da FETÖ/PYD ile mücadele eden kimler bu FETÖ itirafçının  ve onun iltisaklı olduğu şahısların hedefi oldu?
  • Kimler bu FETÖ itirafçısına (emniyette,yargıda,bürokrasıde,siyasi arenada,medyada,iş dünyasında ) yardım ve yataklık etti?
  • Kimler dışarıdaki FETÖ militanlarının ve ticari ilişkide oldukları kripto yandaşlarının baskısı ile maddi ve manevi tacize,itibarsızlaştırılmaya ve sonuçta zarar uğradı?


Bunlar gibi daha birçok sorunun cevabı Bolu kamuoyu ve ilgililer tarafından düşünülmeli ve vicdanlarda sorgulanarak  gereği yapılmalı.

KUMPAS DAVASINDA BAŞROLLERDE FETÖ İTİRAFÇISI ABDULLAH ONUR VARDI
Malumunuz, uzun süre Bolu kamuoyunu meşgul eden ve Bolu basınında firari FETÖ abilerinin yemleriyle midelerini doldurmaya alışmış bazı yazılı ve görsel yayın organları tarafından köpürtülerek kamuoyuna servis edilen Bolu Abant Tv kumpas davasında ilk şikayetçi olan FETÖ itirafçısı  Abdullah ONUR’un ve etrafında toplanan (birçoğu FETÖ den gözaltına alınan )bazı iş insanlarının şahsımdan şikayetçi oldukları ve akıl almaz iddialarla suçladıkları şahsımın iddia ettikleri yalan beyanların  hepsinden lehime BERAAT le sonuçlanan dava sonrasında Addullah ONUR’un şimdi de FETÖ itirafçısı olması normal midir, kamuoyunca da manidar değil midir?

SAVCILIK İDDİANAMESİNDE ‘FETÖ SERMAYESİ’ DİYE GEÇEN MAL VARLIĞINA KAYYUM ATANMALI
Aslan sözlerini; Dün FETÖ’cü olduğunu ısrarla inkar eden bugün son hamle ile ‘FETÖ itirafçısı olan Abdullah ONUR’un Bolu Cumhuriyet Savcılığı FETÖ/PDY Çatı Davası iddianamesinin 69.sayfasında altı çizilen ‘FETÖ SERMAYESİ’ tespitinin 15 Temmuz sonrası bile hızını kesmeden Bolu kamuoyunun da dikkatini çekecek boyutta dev hacimlere ulaşan yurt içi ve yurt dışı ticari ilişki  trafiğinin Bolu’daki ayağının çözümlenebilmesi için acilen itirafçı Abdullah ONUR’un ONURLU YAPI işletmesine ve kendisine şimdiye kadar yapılmayan kayyum atanması ve şirket yapısının irdelenmesi kamuoyunun beklentisine cevap veren yerinde bir karar olacaktır.’diye bitirdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2021, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER