HDP'YE KINA GÖNDERDİĞİN NE?

CHP'den ihraç Bolu Belediye Başkanının ihraç olduktan sonra ilk yaptığı iş HDP'ye kına göndermek oldu.

HDP'YE KINA GÖNDERDİĞİN NE?

CHP'den ihraç Bolu Belediye Başkanının ihraç olduktan sonra ilk yaptığı iş HDP'ye kına göndermek oldu.
Tribünlere oynamak, siyaseti şova dönüştürmek en çok sevdiği islerden biri olan Özcan'ın başkan seçildiği seçim öncesi HDP il başkanı ile kendi avukatlık bürosunda iki kez görüştüğünü ve seçimlerde HDP'den kendisine oy vermeleri için ricacı olduğunu biliyor muydunuz?
Görüşmede yerel seçimlerde HDP'nin aday cikarmamasi icin istekte bulundugunu biliyor muydunuz? Seçim oncesi son görüşmenin sahitleri HDP il Baskani, Belediye Özel Kalem İ.Ö. ve HDP'den Metin E. ...
HDP il başkanının aday çıkarmayın önerisini ret ettiği ancak tabanı secimde serbest bıraktığını bunun neticesi olarak yaklaşık 3 bin 500 HDP oyunun başkanlık seçiminde Tanju Ozcan'a gittigini biliyor muydunuz?
Şimdi bu olayın üzerinden 3 yıl geçti ve 3 yıl önce HDP'den peynir ekmek gibi oy isteyen Özcan, şimdilerde HDP Genel Merkezine CHP'den ihraç sonrasi kına göndermesi ne kadar etik?
Sanki kendisini partiden HDP ihraç etmiş gibi!

ÖZCAN NEREYE OYNUYOR?
Her fırsatta CHP'nin öz evladı olduğunu iddia eden Tanju Özcan bu ve buna benzer hal ve hareketlerle partisine zarar vermiyor mu?
Kamuoyunu yaniltmiyormu?

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2022, 17:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
BÜNYAMİN AYDIN
BÜNYAMİN AYDIN - 13 ay Önce

2023 DE CUMHUR BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ VAR EY HDP Lİ SEÇMENLER SİZDE AKLINIZI BAŞINIZA ALIN KİME OY VERECEĞİNİZİ ÇOK İYİ SEÇİN,AYAK OYUNLARINA GELMEYİN SOL İTTİFAK KAZANSIN VEYA KAZANMASIN OYLARINIZI SOL İTTİFAK VERİN.

muhalif
muhalif - 13 ay Önce

tanju özcana chpden gelen ceza doğrudur. partisinin ilkelerini yansıtmıyor. partisini ve partililere muhalif oluyor. bu muhalifliği de parti politikasına uymayarak yapıyor. chpnin anlayışını siyasetini yansıtmayan biri chp bolu belediye başkanı olarak anılmamalı

Rafet oğur
Rafet oğur - 13 ay Önce

Tanju bey seçim öncesi benim iş yerim olan gözüm kafede 2 günde bir uğrar ve seçim öncesi boluda ikamet eden doğru ve güney Doğulu tüm seçmenlerin adres ve parti bilgilerini sekreteri tarafından bana verildi kafeye gönderdi tabi seçim sonrası ırkçı konusmalariyla gündem yapmaya devam ediyor başkan birazda kına kendine ayırsın çünkü alatin yılmaz adaylığını koymuş olsaydı tanju rüyasında görürdü Başkanlığı kendisi çok iyi biliyor bu söylediklerimi seçime yakın hepsini ona hatirlatacagim bunu iyi bilsin öyle inkar etme olmaz

SIRADAKİ HABER