İYİ PARTI MERKEZ İLÇE'DEN AHMET YILMAZ'A 'TEBRİK' ZİYARETİ

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Güler, İYİ Parti Belediye Meclis üyeleri Hakan Alpraslan, Suat Orhan, kurucu parti üyeleri, Merkez İlçe yöneticileri ve partililerden oluşan grup Ahmet Yılmaz’a Belediye Başkan Yardımcılığı görevi için tebrik ziyaretinde bulundu.

İYİ PARTI MERKEZ İLÇE'DEN AHMET YILMAZ'A 'TEBRİK' ZİYARETİ

İYİ Partililer yeni Belediye Başkan Yardımcısı seçilen Ahmet Yılmaz’a tebrik ziyaretinde bulundular. Gerçekleşen ziyarette İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Güler, Yılmaz’a tüm parti üyeleri adına tebrikte bulundu. Her daim destekte bulunacaklarını ileten Güler; ” Tabi ki bu süreçte Merkez İlçe olsun, Meclis Üyelerimiz olsun size destek vereceklerdir ki bizlere düşen bir görev olduğunda da her zaman her daim yanınızdayız görevinizin de tekrar hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.” dedi.

"HEPİNİZİN YANINDAYIM"
Ziyaretten son derece mutlu olan Yılmaz; “Değerli başkanım ve İYİ Parti’nin çok kıymetli gönüldaşları hepiniz hoş geldiniz, safalar getirdiniz ve beni çok mutlu ettiniz. Bolu’da elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Ben abiniz olarak hepinizin yanındayım biz böyle birlik beraberlik içindeyken başaramayacağımız bir şey yok. Sağ olun var olun.” İfadelerin de bulundu.

"GÖREVİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRECEĞİZ"
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Güler, Yılmaz’a tebrik mesajlarında bulunurken “Başkanım öncelikle İyi Parti ailesi olarak görevinizde başarılar dileriz hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın. Nasıl grup başkan vekilliğini layıkıyla yerine getirdiyseniz, bu görevi de aynı şekilde layıkıyla yerine getireceğinizden eminiz. Tabi ki bu süreçte Merkez İlçe olsun, Meclis Üyelerimiz olsun size destek vereceklerdir ki bizlere düşen bir görev olduğunda da her zaman her daim yanınızdayız görevinizin de tekrar hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER