İYİ PARTİ,SAFLARINA YENİ ÜYELER KATMAYA DEVAM EDİYOR

İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve parti ekibi kapı kapı dolaşarak anlattıkları parti siyasetiyle yeni üyeleri saflarına katmaya devam ediyor. Ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan Örnekbaş, "Gün geçtikçe daha fazla büyüyeceğimizden, temsil ettiğimiz söz hakkının giderek daha da artacağından hiç şüphemiz yok. Vatandaşımıza bize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. İYİ ile mutlaka kazanacak" dedi.

İYİ PARTİ,SAFLARINA YENİ ÜYELER KATMAYA DEVAM EDİYOR

İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve parti ekibi esnaf ziyaretlerinden, muhtarlıklar ve ilçelerde ziyaretlerine devam ederken partinin üye sayısını arttırmaya devam ediyor.

“İYİ İLE MUTLAKA KAZANACAK”
Partilerinin büyümesinden büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Örnekbaş şu değerlendirmeleri yaptı: “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener genel başkanlık düzeyinde bir ilki gerçekleştiriyor. Türkiye’nin neredeyse her karış toprağını ilçe belde köy demeden parti ekibimizle birlikte geziyor. Kapı kapı dolaşarak vatandaşımızın derdini ilk elden dinliyor. Neredeyse 24 saat çalışan Genel Başkanımızın yol arkadaşları olarak bizlerin sahadan uzak durması mümkün değil. Türkiye’nin saklanmak istenen gerçeğini bütün çıplaklığı ile anlatan partimize ve yaşadığı sorunların çözümüne sağırlaşmış iktidarın vaatlerine kanmayan vatandaşımız Türkiye’nin İYİ’lik hareketine teveccüh gösteriyor. Cesurlar hareketinde saflarını tutuyor. Son günlerde partimize giderek artan katılım bizleri mutlu ediyor. Gün geçtikçe daha fazla büyüyeceğimizden, temsil ettiğimiz söz hakkının giderek daha da artacağından hiç şüphemiz yok. Vatandaşımıza bize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. İYİ ile mutlaka kazanacak.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2021, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER