ÖZCAN,HAREKETE GEÇTİ!YAPTIRIMLAR BAŞLADI

Mülteci ve göçmenlere yönelik ırkçı söylemleri ile adından söz ettiren Tanju Özcan, harekete geçti. Bolu’da parkta oturan mülteciler, görevliler tarafından 'Parklarda oturamazsınız, talimat var. Yabancılarla ilgili konuşulanları duymuşsunuzdur” şeklinde uyarıda bulunulduğu ortaya çıktı.

ÖZCAN,HAREKETE GEÇTİ!YAPTIRIMLAR BAŞLADI

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu'daki mülteci ve göçmenlerin su ve katı atık ücretlerine 10 kat zam yapacağını açıkladı. Özcan’ın açıklamaları ulusal çapta büyük tepki aldı. Bolu Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısında önergenin gündeme getirileceğini söyleyen Özcan, su ve katı atık ücretlerine yapacağı zammın etkili olmaması halinde ek tedbirlerin de gelebileceğini ifade etti.

YENİ YAPTIRIMLAR GELDİ!
Yapılan açıklamaların ardından harekete geçen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yeni ayrımcı uygulamalarını hayata geçirmeye başladı.

“PARKTA OTURAMAZSINIZ”
Gazete Duvar’dan Hacı Bişkin, bugün Bolu’da tanıklık ettiği bir olayı twitter hesabı üzerinden paylaştı. Bişkin’in paylaşımı şöyle: “Bugün Bolu’da parkta mülteci bir aile ile oturduğu sırada görevlilerin yanlarına gelip 'Parklarda oturamazsınız, talimat var. Yabancılarla ilgili konuşulanları duymuşsunuzdur”

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2021, 23:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
DAVUD
DAVUD - 2 yıl Önce

oooh çimlerimde yabancılar tepişemiyor artık oooh sadece milletim tepinebilecek artık ooooh

SIRADAKİ HABER