ÖZCAN:SORUNU ÇÖZMESİ GEREKEN SİYASİ İRADE VE YÖNETİCİLERDİR

Bolu Belediyesi meclis toplantısının Ağustos ayı birinci oturumunda ‘kentte yaşayan yabancıların kullandığı su ve katı atık başta olmak üzere bazı kalemlerde 10 kat zam yapılacağı konusunu gündeme almak isteyen Tanju Özcan, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları kesinlikle bu tuzağa düşmemelidir. Konuyu çözecek olan sığınmacılar değil siyasi idaredir” dedi.

ÖZCAN:SORUNU ÇÖZMESİ GEREKEN SİYASİ İRADE VE YÖNETİCİLERDİR

Bolu Belediyesi meclis toplantısının birinci birleşiminde Tanju Özcan tarafından verilen ‘kentte yaşayan yabancıların kullandığı su ve katı atık başta olmak üzere bazı kalemlerde 10 kat zam yapılması’ önergesi oy çokluğu ile kabul edilerek gündeme alındı.

“SORUNU ÇÖZMESİ GEREKEN SİYASİ İRADE VE YÖNETİCİLERDİR”
AKP Grup Başkanvekili Uğur Akbay ile kısa süreli tartışma yaşayan Tanju Özcan, “Halkın sesiz çoğunluğunun sesi oldum, halkın tercümanlığını yaptım. Değerli vatandaşlarım son zamanlarda benim sözlerim üzerine bir takım iç ve dış güçlerin, sığınmacılar ile vatandaşlarımız arasında karışıklık çıkarmak için tahrik kokan planlar yaptıkları kulağıma geliyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları kesinlikle bu tuzağa düşmemelidir. Sorunu çözmesi gereken siyasi idare ve yöneticilerdir. Sığınmacılarla fiziki olarak karşı karşıya gelmeyin. Sizi tahrik eden olursa da adli mercilere konuyu idrak ettirin. Kendiniz müdahale kalkışmayın. Zaten bu oyunu tezgâhlayanların planı da bu. Tuzağa düşmeyin bu planın sahiplerinin amacı ülkeyi karıştırmak” ifadelerini kullandı.

Ayrıntılar geliyor...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER