ÖZTRAK'TAN ÖZCAN'A SERT ÇIKIŞ:İPE SAPA GELMEZ!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın Ekmeleddin İhsanoğlu hakkındaki sözlerine ilişkin olarak "Bunlar ipe sapa gelmez laflar. Ciddiye alınacak sözler değil" açıklamasını yaptı.

ÖZTRAK'TAN ÖZCAN'A SERT ÇIKIŞ:İPE SAPA GELMEZ!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, geçtiğimiz aylarda katılıdğı bir youtube programında kendisinden tüp bebek konusunda yardım isteyen türbanlı bir kadınla yaşadığı anısını anlatması tepkilere neden oldu.

"SAKIN HA YANLIŞ BİR ADAYLA ÇIKMAYIN"
Gelen tepkilerin ardından partisinin Yüksek Disiplin Kurulu tarafından kendisine verilen uyarı cezasını kabul eden Özcan,kendisinin de partisine bazı uyarıları olduğunu belirterek, "Sakın ha yanlış bir adayla çıkmayın. Öyle Ekmeleddin İhsanoğlu, Abdullah Gül gibi. Milletin sevgisini kazanamamış, milletin gönlünde taht kuramamış yanlış adamlarla seçime girmeyin"demişti.

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak,Tanju Özcan'ın Ekmeleddin İhsanoğlu hakkındaki sözlerine de yanıt verdi.

"CİDDİYE ALINACAK SÖZLER DEĞİL"
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın geçmiş dönemde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy vermediğini açıklamasına ilişkin bir soruyu yanıtlayan Öztrak, "Bunlar ipe sapa gelmez laflar. Ciddiye alınacak sözler değil" dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2022, 23:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER