SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI SAYIN AKP SEÇMENİNE SESLENDİ:İLK SEÇİMDE...

Yurttaşın cebini yakan elektrik faturalarına yönelik iktidara tepkiler sürerken, Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa Sayın gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.Sayın açıklamasında, "Tüm AK Parti gönüldaşlarına ve seçmenlerine düşen vazife Sayın Cumhurbaşkanımıza bugüne kadar yaptığı hayırlı hizmetler için teşekkür edip, ilk seçimde vazifesini devretmesini sağlamaktır"dedi.

SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI SAYIN AKP SEÇMENİNE SESLENDİ:İLK SEÇİMDE...

Saadet Partisi İl Başkanı İsa Sayın, yeni yılla birlikte gelen zamların yarattığı ekonomik krize ilişkin değerlendirmelerde bulunurken AKP seçmenine AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "ilk seçimde vazifesini devretmesini sağlamak" çağrısında bulundu.

"ERDOĞAN’A BİR İYİLİK YAPIN"
Sayın açıklamasında, "AK Parti’ye oy veren, Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ı seven tüm vatandaşlarımıza ve kardeşlerimize seslenmek istiyorum; Erdoğan’a bir iyilik yapın. Ülkenin ekonomi, işsizlik, dış politika, eğitim, tarım ve hayvancılık başta olmak üzere her alandaki savrulma ve kötü gidişatı günden güne artarak devam ediyor. Herkes biliyor ki, ne Nureddin Nebati ekonomiyi, ne Bekir Bozdağ adaleti, ne Bekir Pakdemirli tarımı ne de Mevlüt Çavuşoğlu dış politikayı düzeltebilir.Elektrikten doğalgaza, akaryakıttan market fiyatlarına her şeyde yangın var. Memurundan işçisine, emeklisinden esnafına kadar her kesim geçim sıkıntısı yaşıyor. İnsanlar okula giden çocuklarına harçlık vermekte zorlanır hale geldi. Gençlerin durumu ise içler acısı. Son dönemde karşılaştığım nerede ise hiçbir gencin geleceğe dair ümidi yok. Hayal dahi kuramıyorlar!" dedi.

"TÜM KADROLARIN AKIBETİ BİR KİŞİNİN İKİ DUDAĞI ARASINDA"
"Bütün olumsuzlukların kaynağı denetlemeyen Başkanlık Sistemi ve halkın sorunlarını değil iktidarını korumayı önceleyen iktidar zihniyetidir" diyen Sayın,  "Vatandaşımız çoğu bakanın ismini dahi bilmemektedir. Bu gün Türkiye’de ne bir bakanın, ne bir milletvekilinin ne de bir belediye başkanının önemi kalmamıştır. Tüm kadroların akıbeti bir kişinin iki dudağı arasındadır. Hal böyle olunca baştakinin gözüne girmek memleketin sıkıntıları dertlenmekten öne geçmiştir.Ülke bu şekilde yönetilmeye devam ederse önümüzdeki günlerin bu günden daha karanlık olacağı aşikardır. O yüzden tüm AK Parti gönüldaşlarına ve seçmenlerine düşen vazife Sayın Cumhurbaşkanımıza bugüne kadar yaptığı hayırlı hizmetler için teşekkür edip, ilk seçimde vazifesini devretmesini sağlamaktır. Bu Sayın Erdoğan’ın kendi iyiliği için de olmazsa olmaz bir gerekliliktir. AK Parti iktidarının bir dönem daha bu şekilde devam etmesi gelecek nesiller tarafından hayırlı hizmetlerle değil, tüm yönleriyle Türkiye’yi iflasa sürükleyen kadrolar olarak anılmasına sebep olacaktır"ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2022, 00:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER