SOL PARTİ BOLU: HALKI SOYANLARI GÖNDERECEĞİZ

SOL Parti Bolu İl Örgütü 14 Mayıs seçim çalışmalarına devam ediyor. İzzet Baysal Caddesi üzerinde milletvekili adayları ile birlikte seçim çalışmalarını sürdüren SOL Parti Bolu İl Örgütü adına konuşan il başkanı Özgün Hasıl “Halkı soyup soğana çevirenleri, gençlerin geleceğini, kadınların hayatını çalanları göndereceğiz” dedi.

Türkiye’de 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimlere 1 aydan kısa bir süre kaldı. SOL Parti Türkiye’nin dört bir yanında milletvekili adaylarını tanıtmaya, sözünü sokaklara taşımaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda seçim çalışmalarına hız veren SOL Parti Bolu milletvekili adayları da “Felaket iktidarını gönderelim” sloganıyla İzzet Baysal Caddesi ve Bahçelievler Mahallesinde bulunan Pazar alanında Bolulu yurttaşlarla bir araya geldi.

Yürüttükleri seçim çalışmaları hakkında konuşan SOL Parti Bolu İl Başkanı Özgün Hasıl, “Biz bir söz verdik. Dedik ki ‘Bu harami saltanatını hep birlikte göndereceğiz.’ Sözümüzdeyiz. O gün geliyor. Halkı soyup soğana çevirenleri, gençlerin geleceğini, kadınların hayatını çalanları göndereceğiz. Bakmayın sarayın tavşanların ikinci tur fısıldamasına, bu seçim ilk turda bitecek. 14 Mayıs tek tarih olacak. Biz bunun için köy köy, sokak sokak çalışıyoruz. Sakın aklınıza bir kuşku düşmesin. 21 yıldır tek bir geri adım atmadık. Tek bir saniye teslim olmadık, tek bir an vazgeçmedik. 14 Mayıs’ta da oylarımızı hep beraber koruyacağız ve başaracağız” dedi.

SOL Parti Bolu milletvekili adayları Sinan Cantürk, Ramazan Melih Ülker ve Ahmet Aksoy partilerinin seçim çalışmalarına eksiksiz katılırken, SOL Parti milletvekili adayı Cantürk Bolululara “Bir oy mücadeleye, bir oy SOL’a. Gençlerle, kadınlarla, işçilerle, emekçilerle, köylülerle omuz omuza yürüyen sokağın, mücadelenin, dayanışmanın, direnişin partisine.” şeklinde seslendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER