SOL PARTİ BOLU İL ÖRGÜTÜ'NDEN KIBRISCIK VE MUDURNU'YA ZİYARET

SOL Parti Bolu İl Örgütü, Mudurnu ve Kıbrıscık’ta üye ve ilçe halkları ile bir araya gelerek, yurttaşın düşünce ve taleplerini dinleyerek dayanışma dileklerini iletti.

SOL PARTİ BOLU İL ÖRGÜTÜ'NDEN KIBRISCIK VE MUDURNU'YA ZİYARET

SOL Parti Bolu İl Örgütü, Bolu’nun Kıbrıscık ve Mudurnu ilçelerine ziyarette bulundu. SOL Parti İl Başkanı Dilara Kurtuluş’un da katıldığı ziyarette partililer, ilçe halklarının düşünce ve taleplerini dinledi.

KIBRISCIK BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARETTE BULUNULDU
İlk etapta Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen’i makamında ziyaret eden SOL Parti Bolu İl Başkanı ve beraberindeki üyeler, Tekemen’e dayanışma dileklerini iletti.İLÇE HALKI İLE GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ YAPILDI
Ardından Kıbrıscık'ta bulunan üye ve yerel halkla bir araya gelen partililer, SOL Parti’nin kuruluş amacı hakkında halka bilgi verdi. Daha sonra ilçe merkezinde bulunan parkta ve Pazar yerinde yerel halkla bir araya gelen partililer, vatandaşın taleplerini ve düşüncelerini dinleyerek not aldı.MÜCADELEYİ BÜYÜTECEĞİZ!
Mudurnu Olağan İlçe Toplantısı’nı gerçekleştirmek üzere Mudurnu’ya hareket eden SOL Parti Bolu İl Örgütü, kendilerini karşılayan partililere teşekkür etti. Gerçekleştirilen Mudurnu Olağan İlçe Toplantısı’na katılım sağlayan üyelere teşekkürlerini ileten SOL Parti Bolu İl Başkanı Dilara Kurtuluş, “Türkiye’nin içinde bulunduğu mafya-çete-tarikat düzeni herkes tarafından belirgin bir şekilde anlaşıldı. Özellikle Sedat Peker tarafından ortaya saçılan itiraflar, mücadelenin her zamankinden daha büyük ve güçlü olması gerektiğini gösterdi bize. Tek adam rejiminin en tepesinden saray bürokratlarına, emniyetten AKP teşkilatlarına uzanan bu kirli ilişki ağı ülkenin tüm varlığını, emekçilerin alın terini, gençlerin geleceğini sömürüyor. Sokakta, mahallede, üniversitede lisede yaşamın her alanında mücadeleyi büyüteceğiz”dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2021, 00:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER