SOL PARTİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI AÇIKLADI

SOL Parti Bolu İl Örgütü, milletvekili adaylarını açıkladı. Yapılan açıklamada, " SOL Parti’ye verilen her oy, sokağa güç, toplumsal muhalefete direnç, yarınlara güvence olacaktır" denildi.

SOL PARTİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI AÇIKLADI

"Felaket iktidarını gönderelim" denilerek yapılan açıklamada, " Eşitlikten, laiklikten, bağımsızlıktan ve özgürlüklerden yana bir ülke istiyorsan mücadelede birleşmeye; okullarda, iş yerlerinde, köylerde, mahallelerde örgütlenmeye çağırıyoruz. Bu karanlık rejimi bir daha geri dönmemek üzere göndermeyi örgütlü toplumsal mücadelemizle başaracağız. Gasp edilen haklarımızı ve özgürlüklerimizi sokaktaki mücadelemizle geri alacağız. TEKEL’de, Cerattepe’de, 8 Mart’larda, üniversitelerde, Gezi’de birlikte direndik. İlericiler, devrimciler, yurtsever emekçi halkımız haklarımızı ve geleceğimizi birlikte kazanacağız." ifadelerine yer verildi.

Yakın zamanda tarihin gördüğü en karanlık ittifakı, Taliban ittifakını yenmek ve halka her tür kötülüğü yapan bu rejime son vermek için muhalefetin ortak adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyen SOL Parti Bolu İl Yönetimi tarafından yapılan açıklamada, şunlar dile getirildi: " Eşitlik istiyorsan, barış istiyorsan, laiklik istiyorsan, bağımsızlık istiyorsan, özgürlük istiyorsan SOL Parti’ye omuz ver, SOL Parti’ye oy ver! Depremin yıkımı içinde yaratılan dayanışmanın ve paylaşmanın güzelliği senin de umudun olduysa, dayanışmanın Partisine omuz ver, SOL Parti’ye oy ver! Yarınlara sahip çıkmak istiyorsan, 21 yıldır AKP’ye aldanmamış; ona karşı mücadele etmiş SOL Parti’ye omuz ver, SOL Parti’ye oy ver! Gençlerle, kadınlarla, işçilerle, emekçilerle, köylülerle omuz omuza yürüyen sokağın, mücadelenin, dayanışmanın, direnişin partisine omuz ver, SOL Parti’ye oy ver! Baraj engelini aş, yürekten inandığın değerlere oy ver, mücadeleye oy ver, SOL Parti’ye oy ver!"

SOL Parti Bolu milletvekili adayları şu şekilde:

1. SİNAN CANTÜRK

2. RAMAZAN MELİH ÜLKER

3. AHMET AKSOY

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2023, 21:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Güldemir
Hasan Güldemir - 6 ay Önce

Devrimci canlara başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER