TANJU ÖZCAN HAKKINDA 'ZAFER PARTİSİ' İDDİASI

TANJU ÖZCAN HAKKINDA 'ZAFER PARTİSİ' İDDİASI

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'la ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Özcan, Ümit Özdağ'ın genel başkanı olduğu Zafer Partisi'ne geçecek.

Eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'la ilgili bomba bir iddiayı ortaya attı.

Yarkadaş, Korkusuz gazetesindeki yazısında, Özcan'ın, Ümit Özdağ'ın genel başkanlığını yaptığı Zafer Partisi'ne katılabileceğini ileri sürdü.

İşte o dikkat çekici yazının ilgili bölümü:

"Zafer Partisi, göçmen ve sığınmacılar üzerinden yaptığı çıkışı, ‘ekonomi alanında sunacağı parti programıyla güçlendirmeyi düşünüyor. Partilerine yönelik dile getirilen “Göçmen karşıtlığı dışında bir politikaları yok” söylemini boşa çıkarmak isteyen kurmaylar, kendi deyimleriyle ‘esaslı bir program’ üzerinde çalışıyor.

Genel Başkan Ümit Özdağ’ın önümüzdeki günlerde bu programı açıklayacağı ve farklı kesimlere ulaşmaya çalışacağı belirtiliyor. Zafer Partisi bu arada yeni kadroları bünyesine katma çalışması yürütüyor. Öncelikli olarak istedikleri ilk siyasetçi ise CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan…

Özcan’ın söylemleri ile tam uyum içinde olduklarını söyleyen Zafer Partililer, CHP’li Özcan’ın da kendilerine sıcak yaklaştığını ve partilerinin saflarına katılmasını beklediklerini söylüyorlar.

Bu tür söylemler dile getiriliyorsa, belli ki bazı temaslar da olmuştur… Bu temasların nereye evrileceğini hep birlikte göreceğiz…"

Haber: https://www.siyasetcafe.com/chpli-bolu-belediye-baskani-tanju-ozcan-zafer-partisine-gececek-iddiasi-92535h.htm

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2022, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER