TKP SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

TKP Bolu il örgütü milletvekili adaylarıyla beraber İzzet Baysal caddesinde seçim çalışması yaparak bildiri dağıtımı gerçekleştirdi.

TKP SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Türkiye Komünist Partisi(TKP) Bolu İl Örgütü yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında İzzet Baysal Caddesi üzerinde bildiri dağıtarak Bolu halkıyla bir araya geldi.

TKP’li adaylar halktan gelen sorulara yanıtlar verirken, yapılan çalışmada halkın üçüncü bir yola yani sosyalist bir seçeneğe ihtiyacı olduğu vurgulandı. Bolu’ya göç eden depremzedelerle buluşan TKP milletvekili adayları “ Yürüttüğümüz çalışmalarda birçok depremzede yurttaşla konuşma fırsatımız oldu. Yaptığımız görüşmelerde ilimize göç eden depremzede yurttaşlarımızın sorunlarının devam ettiğini açıkça görebiliyoruz. Özellikle deprem bölgesinde partimizin sürdürdüğü çalışmalarından çok etkilendiklerini ve bu yüzden daha önce olumsuz kanaatleri olduğu TKP 'nin aslında hiç de öyle olmadığını söylediler. Dayanışma duygusunu bizler TKP sayesinde tekrar hatırladık dediler.” Şeklinde konuştular.

TKP adaylarıyla buluşan kimi yurttaşlar da ülkedeki ağır baskı koşulları altında devrimcilerin sokakta olmasının onlara umut aşıladığını ifade ettiler. Havanın da güneşli olmasının etkisiyle oldukça kalabalık olan İzzet Baysal caddesinde çok sayıda yurttaşla sohbet eden TKP'liler akşam saatlerine doğru çalışmasını sona erdirdi.

TKP Bolu İl Örgütü’nün Bolulu yurttaşlarla paylaştığı bildiri şu şekilde:

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2023, 21:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Sadi YAMAN
İbrahim Sadi YAMAN - 8 ay Önce

Bu soygun düzenini TKP sona erdirir. TKP gelecek herşey değişecek. Oy'lar TKP'ye.

SIRADAKİ HABER