YETKİN:TEK ADAM REJİMİ BİZLER ÜZERİNDE ÇOK ETKİLİ OLDU!

DEVA Partisi Bolu İl Başkanı Nadir Gürkan Yetkin, Çamlıçeşme’de gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yekin, “‘Tek Adam’ rejiminin sıkıntıları bizler üzerinde de çok etkili oldu. Bize uymayan bu noktada gerekli iradeyi ortaya koyduk ve AK Parti’deki siyasi hayatımıza son verdik” dedi.

YETKİN:TEK ADAM REJİMİ BİZLER ÜZERİNDE ÇOK ETKİLİ OLDU!

Haber:Ahin ASLAN

Bolu’da geçtiğimiz aylarda DEVA Partisi İl Başkanlığı’na seçilen Nadir Gürkan Yetkin ve yönetim kurulu üyeleri, Çamlıçeşme’de basın mensupları ile bir araya geldi.


"İKTİDAR PARTİSİ YETKİLİLERİNİ UYARIYORUZ"
Toplantıda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yetkin, iktidar partisine uyarıda bulunarak, “Bizim yönetim kurulu arkadaşlarımız bilgi, birikim ve teknik ya da mesleki konularda gerekli donanıma sahiptir. Her branşta kendisini ispatlamış eğitimli arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bundan sonra iktidar partisi yetkililerini uyarıyoruz. Konuşurken sözlerine dikkat etmeleri gerektiği en ufak bir yanlışta müdahale edeceğimizi halkımızın doğru bilgilendirilmesi konusunda elimizden ne geliyorsa yapacağımızı bilsinler. Artık kimse Bolu halkına yanlış bilgi veremeyecek” ifadelerine yer verdi.

YETKİN, “VALİ BEY BU PROJEYİ NEREDE GÖRMÜŞ OLABİLİR?”
Muhalefet olmak her şeyi eleştirmek değildir diyen Yetkin, “Biz doğru bilgi aktarımından yanayız. O haberde sanki tesisler hemen yapılacakmış gibi açıklama yapıldı. Yapılan henüz sadece ve sadece o bölgenin imara açılması için gerekli ön koşul olan turizm master planının ihalesiydi. Ve gariptir bu ihale ikinci kez yapılıyor. Belki tekrar iptal edilecek? İlk ihale iptal olmuştu. Belki bu da iptal olacak. Valilik bırakın bu tesislerin kurulmasını, kurulması için birinci öncelik olan alt yapı oluşturan turizm master planını bile yapmayı beceremedi. Burada bu becerisizlikle bir müjde verilmesini açıkçası çok doğru bulmuyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Yetkin, Bolu’da DEVA Partisi’ne özellikle 40 yaş altı gençlerin partilerine ilgi duyduğunu vurgulayarak şunları söyledi:
“Bizim partimizin programını okuyanlar, Sayın Ali Babacan’ı beğenen ve ona güvenenlerin sayısı çok fazla. Ülkedeki sorunların çözüme kavuşturulmasında DEVA’ya güven var. En donanımlı genel başkana sahibiz. Donanıma önem veren genç nesil Sayın Babacan’ı çok iyi takip etmekte.”

DEVA Partisinin Bolu il yönetimi şu isimlerden oluştu:

Burhan Semih Hendekçigil, Bergen Yılmaz, Mahmut Gökçeoğlu, Abdullah Emre Sarımsakçı, Sinan Altınay, Murat Güven, Emine Davarcıoğlu, Ahmet Çelik, Özgür Can, Barış Şahin, Fatih Karabaş, Serdar İleri, Ufkay Kadir Erker, Sertaç Günay, Gülşah Aşçıoğlu, Ömer Taha Tarhan, Mustafa Soykan, İsmail Tan Günal, Murat Timur, Gizem Doğan, Aydın Bilgi, Suna Coşku.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER