TEKNİK DİREKTÖR ERGİNER, "BU GALİBİYETİ TARAFTARLARIMIZA ARMAĞAN EDİYORUM"

TEKNİK DİREKTÖR ERGİNER, "BU GALİBİYETİ TARAFTARLARIMIZA ARMAĞAN EDİYORUM"

Teknik Direktörü Reha Erginer, Boluspor-Ankara Keçiörengücü maçını değerlendirdi.  Erginer, “Oyunu istediğimiz gibi tuttuk. Takım savunmasında bir tık daha iyi oynadığımızı söyleyebilirim. Bu galibiyeti taraftarlarımıza armağan ediyorum” dedi.

TFF 1. Lig 5. haftasında Boluspor, Ankara Keçiörengücü ile karşı karşıya geldi. Osmanlı stadında oynanan maçta Murat Erdoğan, Orkun Aktaş ve Sezgin Çınar hakemlik yaptı. Boluspor’ın galibiyeti ile sonuçlanan karşılaşmanın ardından basın toplantısı düzenlendi.

“OYUNU İSTEDİĞİMİZ GİBİ TUTTUK”
Toplantıda konuşan Erginer, “İç sahada kazandığımız Kocaelispor karşılaşmasından sonra bizim için çok daha önemli bir hâl alan Ankara Keçiörengücü maçını da kayıpsız atlattık. Maçın geneline baktığımızda tamamında üstün olduğumuzu düşünüyorum. İyi futbol oynadık. Takım savunmasını iyi yaptık, iyi pozisyonlara girdik. Çok da fazla gol kaçırdık. İki yarıda da oyunun hâkimiydik. Oyunu istediğimiz gibi tuttuk. Takım savunmasında bir tık daha iyi oynadığımızı söyleyebilirim. Daha oturmuş bir savunmamız vardı. Rakibi iyi karşıladık” ifadelerine yer verdi.

“HERKES HERKESİ YENEBİLİYOR”
Lig çok zor diyen Erginer, “Çok önemli bir galibiyet aldık. Çok sıkışık bir periyottayız. Üzülmeye, sevinmeye çok zamanımız yok. Üç gün sonra yine bir maça çıkacağız. Lig çok zor. Herkes herkesi yenebiliyor. Ama bu galibiyet bizim iç sahada aldığımız Kocaelispor galibiyetini perçinledi. Galibiyet için gerekli mücadeleyi gösteren, sahadaki duruşu sergileyen takımımı tebrik ediyorum. Bu galibiyeti taraftarlarımıza armağan ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER